English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

O naszej firmie

Polskie kultowe skrzynie, kufry i walizki prezentacyjne AGATA.


Poprzez naszą stronę pragniemy zainspirować Państwa ukazując możliwości bezpiecznego opakowania i transportu Waszych eksponatów, instrumentów oraz różnego rodzaju sprzętu i wyposażenia.
.

Założona w 1986 roku, firma PPHU AGATA rozpoczęła produkcję specjalnych kufrów, skrzyń i walizek prezentacyjnych wynikającą z konieczności transportu drogich i kruchych towarów w kraju i za granicą drogą lotniczą jak i lądową.

Nasze opakowania transportowe są opracowane przez wykwalifikowanych specjalistów, inżynierów, specjalistów od wzornictwa i design`u, którzy doskonale rozumieją sposoby pakowania i transportu delikatnych urządzeń. Wszystkie nasze opakowania są wyposażone w najnowsze technologie i materiały czyli kombinację, która eliminuje słabości i zapewnia maksimum cyklu życia przy ciężkich i trudnych formach tranzytu. Nasze kufry, skrzynie i walizki spełniają wszystkie normy i standardy ustalone przez wszystkie linie lotnicze świata, aby dać Ci spokój, że przewożony w nich sprzęt posiada najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony.

Specjalizujemy się w produkcjach na zamówienie. Możemy zaspokoić indywidualne potrzeby klientów, czy wymagają one jednorazowego zlecenia czy  też potrzeby posiadania większej ilości. Wystarczy opisać przedmiot, który ma być zabezpieczony do transportu, jego wymiary, wagę czy dodatkowe udogodnienia transportowe (np. kółeczka, rączki czy dodatkowe uchwyty) a my zaprojektujemy i  wykonamy opakowanie dostosowane do Państwa potrzeb.

  • Wykonujemy każdy rozmiar skrzyni, kufra czy walizki.
  • Polska produkcja.
  • Nie jesteśmy azjatyckim producentem.
  • Dożywotnia gwarancja.
  • Nasi pracownicy posiadają najwyższe kwalifikacje.
  • W produkcji naszych wyrobów, współpracujemy z światowej sławy projektantami i technikami.


 3D FLIGHTCASE DESIGNER

Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy efektywne, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania i kalkulacji kosztów produkcji kufrów, skrzyń i walizek w technologii flight case. Nasz utalentowany zespół projektowo-inżynierski używa oprogramowania 2D jak i 3D do tworzenia pomysłowych i praktycznych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie całkowicie sprostać Państwa wymaganiom, niezależnie od budżetu. Prace projektowe 3D są u nas całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują Was do zakupu naszych produktów.


Jakość i spokój na całe życie!

Zanim skrzynie, kufry i walizki transportowe marki AGATA Flightcases trafią w twoje ręce poświęcamy im wiele czasu i uwagi w biurze projektowym, podczas testów laboratoryjnych oraz weryfikując jej właściwości w terenie i transporcie. W procesie produkcji stosujemy najlepsze materiały i najnowocześniejsze technologie starannie dobierając wszystkich dostawców.

Jeśli te argumenty nie przekonują Cię o jakości naszych produktów, to dodamy jeszcze jeden: Na wszystkie produkty marki AGATA Flightcases udzielamy DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI! Szczegóły dotyczące warunków udzielania gwarancji dożywotniej znajdziesz w dziale: Gwarancja Dożywotnia AGATA

Jesteśmy jednym z wiodących na polskim rynku producentów opakowań typu flightcase, posiadając w gronie swoich klientów takie firmy jak: Toyota, Fiat, Hyundai, Opel, Volvo, Ford, IBM, Symantec, DELL, ITM Group, Radwag, ING, DWS Inwestment, American Express, AlfaStar, Inwestbud i dosłownie setki innych, którym dostarczyliśmy tego typu rozwiązania.


SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA