English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

Walizki prezentacyjne PROMOCASE – lekka i elegancka prezentacja Twojego produktu

Ocena użytkowników:  / 8
SłabyŚwietny 

Walizki prezentacyjne iCase – lekka i elegancka prezentacja Twojego produktu

Firma AGATA to polski producent biznesowych walizek prezentacyjnych z serii PROMOCASE. PROMOCASE to unikalna technologia wytwarzania lekkich, eleganckich walizek, które ze względu na swój styl są poszukiwane przez osoby zajmujące się na co dzień biznesem, marketingiem, prezentacją produktów czyli wszędzie tam gdzie pragniemy zaprezentować się z jak najlepszej strony.

W odróżnieniu od technologii flightcase są one mniej odporne na zniszczenie np. podczas transportu. W technologii PromoCase liczy się bowiem lekkość i elegancja. Walizki prezentacyjne PromoCase są często niezbędnym wyposażeniem handlowców, którzy dzięki temu mają lepiej zorganizowaną pracę, lepszą możliwość zaprezentowania swoich produktów co wiąże się z profesjonalnym dbaniem o wizerunek firmy.


Walizka PROMOCASE A (anodowana)


Możliwe zastosowania i wykorzystanie walizek linii PROMOCASE są ograniczone tylko i wyłącznie wyobraźnią. Cechy charakterystyczne tejże linii to lekkość, trwałość, elegancja, a w budowie zaobserwujemy anodowane profile boczne, poliwęglanowe narożniki, wytrzymałe ścianki z różnym wykończeniem, wielorakie zastosowanie wnętrza w postaci kieszonek, przegród, itp.


Walizka PROMOCASE de Lux (anodowana)


Ogromną zaletą technologii PROMOCASE jest fakt, że zamawiając u nas produkt z tej serii, możesz go idealnie dopasować do swoich potrzeb. Wystarczy, że podasz wymiary, rodzaj wnętrza, kieszonki, przegrody, kolor, swoje logo.

Polski producent walizek z serii PROMOCASE: www.agata-flightcases.pl

 


{flike} {plusone}

{fcomments}

 

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA