English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

ACTA-BOX

ACTA-BOX -Przenośny kufer na akta i inne ważne dokumenty


Przenośne kufry i skrzynie ACTA-BOX na akta, skoroszyty, wydruki czy inne ważne dokumenty są skierowane przede wszystkim dla ministerstw, prokuratur, eurodeputowanych, księgowych, pracowników sądów, menedżerów, pracowników tymczasowych czy inspektorów. Dzięki zamontowanym rączkom i obrotowym kółkom, pozwalają na łatwe transportowanie często ciężkich dokumentów oraz ich odpowiednie uporządkowanie. Teraz transport "ton papierów" jest o wiele łatwiejszy. Szeroki zakres opcji przegródek pozwala też na bezpieczne ulokowanie przyborów biurowych, a nawet drukarki, laptopa czy tabletu.

Mobilna skrzynka / kufer na dokumenty

VIP - Very Important Papers

My wiemy jak ważne są Państwa dokumenty i wiemy jak je zabezpieczyć i odpowiednio przetransportować. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom, nasze kufry są odporne na wilgoć i pył także transport lotniczy, drogowy czy wodny im nie zaszkodzi.

Przenośne zestawy na dokumenty ACTA-BOX dostępne są w różnych kolorach, a także możliwe jest umieszczenie na nich własnego logotypu. Kufry mogą być zamykane na kluczyk tak, aby dostęp do ich zawartości był utrudniony. Kufry ACTA-BOX są znormalizowane do formatów papieru zgodnie z ISO-216 (norma europejska).

 

ACTA-BOX, Wyprodukowano w Kuczkach, POLSKA


SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA