English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

TWOJA SKRZYNIA W 3D

3D Flightcase Designer & Maker Software

Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy dla Ciebie efektywne, specjalistyczne oprogramowanie 3D do bezpłatnego i szybkiego projektowania oraz kalkulacji kosztów produkcji kufrów, skrzyń i walizek w technologii flight case.

Wizualizacja i design 3D. Specjalnie dla Ciebie...

Nasz utalentowany zespół projektowo-inżynierski używa oprogramowania 2D jak i 3D do tworzenia pomysłowych i praktycznych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie całkowicie sprostać Państwa wymaganiom, niezależnie od budżetu. Prace projektowe 3D są u nas całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują Was do zakupu naszych produktów. Przygotowane przez nas wizualizacje doskonale pomagają naszym Klientom w doborze odpowiednich skrzyń i kufrów.

3D Flightcase Designer & Maker Software

Specjalizujemy się w produkcjach na zamówienie. Możemy zaspokoić indywidualne potrzeby klientów, czy wymagają one jednorazowego zlecenia czy  też potrzeby posiadania większej ilości. Wystarczy opisać przedmiot, który ma być zabezpieczony do transportu, jego wymiary, wagę czy dodatkowe udogodnienia transportowe (np. kółeczka, rączki czy dodatkowe uchwyty) a my zaprojektujemy i  wykonamy opakowanie dostosowane do Państwa potrzeb.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA