English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

Rent-A-Case. Wynajem i dzierżawa skrzyń i kufrów ewakuacyjnych na dokumenty niejawne

Ocena użytkowników:  / 10
SłabyŚwietny 

Rent-A-Case. Wynajem i dzierżawa skrzyń i kufrów ewakuacyjnych na dokumenty niejawne

W obecnych czasach nie jest konieczny zakup zamykanych skrzyń ewakuacyjnych na dokumenty niejawne. Skrzynie takie można bowiem wynająć na określony okres czasu, zmniejszając dzięki temu koszty logistyczne przy przewozie różnego rodzaju dóbr. Skrzynie transportowe mogą posiadać wbudowane systemy śledzenia GPS, dzięki czemu wysłaną przesyłkę można śledzić na ekranie komputera. Jest to świetne rozwiązanie jeśli chcemy mieć pewność, że nasze dokumenty spakowane w skrzyni nie zaginą, a w przypadku ewentualnej kradzieży, jest szansa na szybkie zlokalizowanie naszych przedmiotów. Rent-A-Case...

Rent-A-Case.

Wypożyczalnia skrzyń, kufrów i pojemników ewakuacyjnych na dokumenty niejawne.

Prezentowany system jest dopasowany do rozmiarów EURO palet, dzięki czemu wykorzystujemy pełne wymiary transportowe. Skrzynie i kufry są dostępne w różnych rozmiarach i dodatkowo można je łączyć w stosy. Ten elastyczny system przewozu towarów doceniło już wielu klientów, którzy w znaczny sposób ograniczyli wydatki i własną przestrzeń magazynową. Skrzynie mogą być zamykane na kluczyk z dodatkową możliwością jej zaplombowania.

Ceny już od 3,99 zł za 1 dzień!

Więcej na temat programu Rent-A-Case czyli wynajmu i dzierżawy skrzyń, kufrów i pojemników ewakuacyjnych na dokumenty niejawne znajdziesz na stronie:

www.agata-flightcases.com


{flike}{plusone}

{fcomments}

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA