English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

Skrzynie transportowe na wymiar z możliwością sztaplowania

Ocena użytkowników:  / 7
SłabyŚwietny 

Skrzynie transportowe na wymiar do sztaplowania

Skrzynie transportowe na wymiar produkowane przez firmę AGATA spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W tym miejscu dowiesz się jak najszybciej zamówić swoją własną skrzynię przewozową i odpowiednio zabezpieczyć ją przed transportem lądowym i lotniczym.

Skrzynie transportowe na wymiar dowolny - indywidualne rozwiązania polskiego producenta dla Ciebie.

Jeśli chcesz przewieźć swoje przedmioty o niestandardowych rozmiarach, zabezpieczyć je przed uszkodzeniem podczas transportu, szukasz indywidualnych rozwiązań, to jesteś na dobrej stronie internetowej. Rodzinna firma AGATA istniejąca od 1986 roku od wielu lat produkuje skrzynie transportowe w technologii flightcase na wskazany przez klienta rozmiar. Skrzynie wykonane w naszej firmie gwarantują bezpieczny transport niekiedy bardzo drogich sprzętów audiowizualnych, medycznych, specjalistycznych i przemysłowych.

Aby zamówić skrzynię transportową wg własnej koncepcji i własnych rozmiarów należy skorzystać z gotowego konfiguratora skrzyń transportowych. Konfigurator jest dostępny online, niezwykle ułatwia i przyśpiesza realizację skrzyń przewozowych. Używając go będziesz miał ułatwioną możliwość wybrania rozmiarów skrzyni, wybrania odpowiedniego materiału i grubości okładzin skzyni, sposobów jej zamknięcia, wnętrza i wielu innych detali. Dodatkowo możesz tam przesłać zdjęcia produktu lub elementu, który chcesz bezpiecznie przetransportować. W duzej mierze ułatwi nam to proces jej realizacji. Po wypełnieniu danych w naszym konfiguratorze, informacje są przesyłane do naszej firmy i tam powstaje wstępny projekt skrzyni w 3D, a także jej kosztorys. Po zaakceptowaniu wymiarów, materiałów oraz ceny, przechodzimy do realizacji zadania. Większość skrzyń powstaje w naszej fabryce w maksymalnie 4 tygodnie.

Skrzynie przewozowe szyte na miarę

 

{youtube}qPgX0OepdfM{/youtube}

 

Sprawdź rozmiary swojego przedmiotu, bo być może nie musisz ponosić kosztów montażu indywidualnej skrzyni przewozowej i być może oszczędzisz sporo czasu korzystając z programu Rent-A-Case czyli wynajmu / dzierżawy skrzyń i kufrów transportowych. Zobacz: Wypożyczalnia pojemników, skrzyń i kufrów transportowych.

Więcej na temat skrzyń i kufrów transportowych, a także zdjęcia opisujące skrzynie transportowe znajdziesz na stronie:

www.agata-flightcases.com


{flike}{plusone}

{fcomments}

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA