English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

Gąbka klastrowa KYOTO Tool Foam do samodzielnego formowania

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Wkłady piankowe, gąbkowe, tablice cieni, frezowanie

Gąbka klastrowa KYOTO Tool Foam typu Cut'n'Pell (z ang. wytnij i obierz) do samodzielnego formowania miejsc na przedmioty w walizce lub kufrze w celu zapewnienia skutecznej ochrony przed drganiami i uszkodzeniami mechanicznymi..

Klastrowa budowa gąbki umożliwia bardzo łatwe jej wycięcie nożykiem uniwersalnym i wydłubanie gąbki na żądany wymiar celem zrobienia przestrzeni na nasz przedmiot, który chcemy zabezpieczyć. Do pomocy posłuży nam jedynie ostry nóż oraz specjalny marker dostępny w naszym sklepie tutaj. Jakość i precyzja wycięć zależy tylko od Twoich umiejętności manualnych. W celu osiągnięcia dokładniejszych wycięć, sugerujemy użycie dwóch nożyków z ostrzami 9 mm i 18 mm powszechnie dostępnych w każdym sklepie DIY (z ang. Do It Yourself).

Jak to działa? Nic prostszego!

Na początku długim, specjalnym markerem (dostępny w naszym sklepie tutaj) obrysowujemy na szarej powierzchni gąbki kształt naszego przedmiotu. Następnie wzrokowo ustawiamy wysokość noża do grubości naszego przedmiotu. Wycinamy w prosty, łatwy sposób wzdłuż narysowanej kreski. Po wycięciu nożykiem kształtu przedmiotu po obrysie, poszczególne klastry gąbki obiera / wyjmuje się warstwowo, tworząc idealną wnękę dopasowaną do Twojego przedmiotu. Jakość i precyzja wycięć zależy tylko od Twoich umiejętności manualnych. W celu osiągnięcia dokładniejszych wycięć, sugerujemy użycie dwóch nożyków z ostrzami 9 mm i 18 mm powszechnie dostępnych w każdym sklepie DIY (z ang. Do It Yourself).

Niezbędne narzędzia:

  • ostry nożyk uniwesalny z wysuwanym ostrzem 9mm i 18 mm (dostępny w naszym sklepie tutaj).
  • długi marker obrysowy do gąbki (dostępny w naszym sklepie tutaj).

 

Kontakt do firmy : AGATA, tel. 48 320-22-70 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


 

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA