English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

KUFER NA 16 TABLETÓW

Kufer skrzynia na tablety iPad

W naszej ofercie posiadamy lekki, solidny kufer transportowy na kółeczkach z wysuwaną rączką teleskopową, wnętrzem z miękkich gąbek do bezpiecznego przewozu i przechowywania 16 tabletów wraz z możliwością umieszczenia listw do ładowania.

Jeśli szukasz bezpiecznej skrzyni lub kufra do bezpiecznego przewozu większej ilości tabletów typu Apple iPad, Samsung Galaxy, Lenovo, Microsoft Surface, ASUS Transformer, itp to jesteś na właściwej stronie. Producent tego typu skrzyń AGATA Kuczki Poland wprowadził do sprzedaży model na 16 tego typu urządzeń wraz z możliwością ładowanie tabletów.


Skrzynia flightcase przechowująca i ładująca 16 tabletów iPad

Wykonana z mocnej sklejki bałtyckiej 6,5 mm w kolorze ciemnym, obudowana aluminiowymi profilami i stalowymi narożnikami. Skrzynia jest zamykana na solidne zamki motylkowe i kłódeczkę. Teleskopowy, wysuwany uchwyt pozwala na wygodny transport. Stalowo-gumowe kółka narożnikowe ułatwiają jezdność zestawu. Wewnątrz skrzyni znajdują się piankowe przegrody utrzymujące tablety we właściwej, bezpiecznej pozycji. W skrzyni jest też przegroda gdzie możemy umieścić również listwy zasilające, a także wolna przegroda na dodatkowe kable lub inne urządzenia peryferyjne.

Kufer, skrzynia na tablety sztuk 16 z funkcją ładowania

Stalowe rączki sprężynowe F1 (patrz: Uchwyty i rączki) pozwalają na łatwe przemieszczanie np. do bagażnika samochodu. Gumowe stopki dodatkowo uniemożliwiają przesuwanie skrzyni po śliskich powierzchniach.

Kufer, skrzynia na tablety sztuk 16 z funkcją ładowania

Kufer, skrzynia na tablety sztuk 16 z funkcją ładowania

Kufer, skrzynia na tablety sztuk 16 z funkcją ładowania

 

UWAGA! Kufer na tablety nie jest urządzeniem elektrycznym. Ładowanie tabletów tylko i wyłącznie na własną odpowedzialność. Ładowanie tabletów tylko przy otwartej pokrywie kufra i pod nadzorem użytkownika.


Skrzynia na tablety – made by AGATA in Kuczki, POLAND
Gwarancja i serwis producenta na wady produkcyjne – dożywotnia.

Cena: 1600 PLN netto - transport w cenie

Więcej szczegółów i pod numerem telefonu:  +48 320-22-70


 

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA