English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

Skrzynia transportowo-ładująca na 16 tabletów

Ocena użytkowników:  / 8

Kufer transportowy na 16 tabletów iPad

Jeśli szukasz bezpiecznej skrzyni lub kufra do bezpiecznego przewozu większej ilości tabletów typu Apple iPad, Samsung Galaxy, Microsoft Surface, ASUS Transformer, itp to jesteś na właściwej stronie. Producent tego typu skrzyń AGATA Kuczki Poland wprowadził do sprzedaży model na 16 tego typu urządzeń wraz z listwami zasilającymi ułatwiającymi ładowanie tabletów.

Czytaj więcej: Skrzynia transportowo-ładująca na 16 tabletów

Firmowe walizki reklamowe z logo Twojej firmy

Ocena użytkowników:  / 8

Walizka reklamowa iCase1 by AGATA

Polecamy Państwu najwyższej jakości firmowe walizki reklamowe firmy AGATA. Tego typu walizki są doskonałe do przewozu produktów Państwa firmy, próbek, wersji demo oraz cennych ładunków i sprzętu. Tego typu aluminiowe walizki to doskonałe wyposażenie nowoczesnego handlowca, jako walizki prezentacyjne podczas spotkań biznesowych.

Czytaj więcej: Firmowe walizki reklamowe z logo Twojej firmy

Rent-A-Case. Wynajem i dzierżawa skrzyń i kufrów transportowych

Ocena użytkowników:  / 7

Wynajem, dzierżawa skrzyń, kufrów, pojemników transportowych

W obecnych czasach nie jest konieczny zakup zamykanych skrzyń transportowych. Skrzynie takie można bowiem wynająć na określony okres czasu, zmniejszając dzięki temu koszty logistyczne przy przewozie różnego rodzaju dóbr. Skrzynie transportowe mogą posiadać wbudowane systemy śledzenia GPS, dzięki czemu wysłaną przesyłkę można śledzić na ekranie komputera. Jest to świetne rozwiązanie jeśli chcemy mieć pewność, że nasze produkty spakowane w skrzyni flight case nie zaginą, a w przypadku ewentualnej kradzieży, jest szansa na szybkie zlokalizowanie naszych przedmiotów. Rent-A-Case...

Czytaj więcej: Rent-A-Case. Wynajem i dzierżawa skrzyń i kufrów transportowych

Kufry, skrzynie i walizki transportowe na modele zdalnie sterowane

Ocena użytkowników:  / 6

Kufry, skrzynie i walizki transportowe na modele zdalnie sterowane

Jeśli Twoją pasją są modele zdalnie sterowane, latające, jeżdżące czy pływające, warto zabezpieczyć je na czas transportu w odpowiednie opakowanie. Wiadomo, że nie włożymy naszego kosztownego modelu w zwykły, szary karton, dlatego musimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie, aby nasze precyzyjne urządzenia nie rozleciały się w drodze na polskich, dziurawych drogach. Ci, którzy startują w zawodach międzynarodowych nie mają już z tym problemu bo wiedzą, że najlepszym rozwiązaniem jest skrzynia, kufer lub walizka typu flight case.

Czytaj więcej: Kufry, skrzynie i walizki transportowe na modele zdalnie sterowane

Kufer transportowy na minikopter z GPS i kamerą (oktokopter)

Ocena użytkowników:  / 6

Kufer transportowy na minikopter z GPS i kamerą (oktokopter)

Warto zabezpieczyć drogi sprzęt podczas transportu. Idealnie posłuży do tego kufry transportowe typu flight case, które są produkowane w fabryce koło Radomia przez firmę AGATA. Na miejscu, w fabryce można dokładnie dopasować miękkie, piankowe wnętrze do swojego wielowirnikowego modelu latającego. Odpowiednie przegrody pozwalają na bezpieczny transport konsoli sterowniczej a także zestawów dodatkowych akumulatorów lub innych aksesoriów.

Czytaj więcej: Kufer transportowy na minikopter z GPS i kamerą (oktokopter)

Podkategorie

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA